WooCommerce návod pro začátečníky

Kompletní WooCommerce návod v češtině. Jednoduchý manuál jak si udělat eshop určený pro začínající i pokročilé uživatele tohoto pluginu.

WooCommerce návod pro začátečníky

Nejrozsáhlejší bezplatný / volně dostupný online WooCommerce návod v češtině. Věřím tomu, že tento manuál jak si založit eshop předčí i draze placené Woo kurzy.

V tomto manuálu se zaměřuji na WooCommerce. Věci týkající se WordPress najdete v kompletním WordPress návodu .

WooCommerce návod – obsah

Návod tvoří jednotlivé články a jejich části, na které se dostanete kliknutím požadované položky ve struktuře.

Úvod

Zdá se vám WooCommerce příliš složitý? Vyzkoušejte FAPI , SimpleShop nebo eshop-rychle .

Instalace

Tip na šablony: Z prémiových témat mám dobré zkušenosti se šablonami StudioPress a Flatsome . Z bezplatných šablon s oficiální WooCommerce tématem Storefront .

Základní nastavení

Nastavení produktů

Doprava

Daňové sazby a DPH

statistiky

Tip: Pro rychlý WooCommerce web je klíčové vybrat správný hosting. Doporučuji vsadit na ověřenou kvalitu: WebSupport , Webglobe-Yegon nebo Wedos .

Nastavení emailů

Účet

Platby

K implementaci platebních bran do českých a slovenských WooCommerce eshopů se nejčastěji používají pluginy od platebníbrany.cz a toret.cz .

Produkt

Kategorie a značky

Tip: Nevíte si rady s eshopem? Sleva 5% na WooCommerce kurzy od WP Academy . Exkluzivně pro čtenáře tohoto blogu. Při objednávce kurzu stačí zadat do kolonky kupón název blogu: wp.sk

Slevové kupóny

Objednávky

REST API a shortkódy

Import a export

Pluginy

Tip: na oficiální stránce WooCommerce můžete najít téměř 300 užitečných prémiových pluginů . Také doporučuji podívat pluginy od YITH , kde je množství užitečných bezplatných a prémiových pluginů.

Alternativy

Kromě WooCommerce existují i jiné výborné eCommerce řešení, přes které si můžete udělat eshop. Pokud si chcete udělat vlastní eshop rychle a jednoduše, doporučuji vyzkoušet některou z těchto služeb:

Jak si udělat eshop – na závěr

Stálo mě dost úsilí vytvořit pro vás tento manuál o WooCommerce , proto pevně doufám, že bude pro vás užitečný . Snažil jsem se ho napsat jednoduše, po lopatě, pro začátečníky bez technického zaměření.

Pokud se nemýlím, je to nejrozsáhlejší bezplatný/volně dostupný online WooCommerce návod jak si udělat eshop v češtině. Věřím tomu, že se vyrovná, či dokonce předčí mnohé placené kurzy.

Zdá se vám WooCommerce příliš složitý? Vyzkoušejte FAPI , SimpleShop nebo eshop-rychle .

Tip na závěr: Ani po přečtení tohoto návodu si nevíte rady s eshopem? Využijte slevu 5% na WooCommerce kurzy od WP Academy . Exkluzivně pro čtenáře tohoto blogu. Při objednávce kurzu stačí zadat do kolonky kupón název blogu: wp.sk

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here