WooCommerce – vytváření slev

Pro WooCommerce je k dispozici množství pluginů pro vytváření slev (discounts). Vybrat si může být opravdu problém. Abych vám usnadnil volbu, učinil jsem tento malý výběr.

WooCommerce vytváranie zliav

WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts

WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts je komplexní nástroj pro více druhů slev. Umožňuje nastavit hromadné slevy, promo akce, speciální nabídky, odstupňované stanování cen, individuální stanovení cen, slevy pro stálé zákazníky a pro zákazníky zaregistrované v klubu e-shopu, slevy v rámci akce dne a mnohé jiné.

WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts

Více info

Woocommerce Signup Discount pro vytváření slev

Plugin Woocommerce Signup Discount je nástrojem pro vytváření slev pro nově registrované zákazníky. Plugin automaticky přidělí novému zákazníkovi slevový kód . Umožňuje také nastavení popup okna pro propagaci slevy všem novým návštěvníkům stránky.

Woocommerce Signup Discount

Více info

WooCommerce Bulk discount

Toto Woo rozšíření je praktickým marketingovým nástrojem na podporu prodeje. Poskytuje hromadné slevy na jednotlivé položky nákupu v závislosti na zakoupeném množství . Můžete si nastavit různou výši slevy pro různé množství produktů. Zvolíte si také, zda chcete poskytovat slevu v pevně stanovené konkrétní částce nebo v procentech.

WooCommerce Bulk discount

Více info

User Role Discount for WooCommerce

Plugin pro vytváření slev podle jednotlivých uživatelských rolí. Je vhodný pro e-shopy, které chtějí při prodeji poskytnout slevu stálým zákazníkům , velkoodběratelům a podobně. Pro jednotlivé role lze nastavit různé výšky slevy.

User Role Discount for WooCommerce

Více info

Cart Deals for WooCommerce

Toto WooCommerce rozšíření umožňuje vytvořit a naplánovat slevové akce pro konkrétní produkty, kategorie produktů nebo uživatelských rolí . Akce lze propagovat na stránkách obchodu i v nákupním košíku.

Více info

Tip: na oficiální stránce WooCommerce můžete najít již skoro 300 užitečných prémiových pluginů . Také doporučuji podívat YITH , kde je množství užitečných prémiových pluginů.

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here