WebSupport – nejpoužívanější hosting na Slovensku (Recenze)

Všechny podstatné informace o WebSupport pohromadě: poskytované služby, parametry hostingu, mé zkušenosti + slevový kupón pro čtenáře.

WebSupport recenze

Co je WebSupport

WebSupport logo
WebSupport logo

WebSupport je největší poskytovatel hostingu a registrátor domén na Slovensku. V současnosti registruje každou třetí .sk doménu. Ve WebSupportu vědí, že budoucnost patří online řešením. Právě proto vytvářejí prostor pro každého od jednoduché webové stránky až po složité virtuální projekty.

Z historie WebSupport

Historie firmy začala v roce 2002, kdy její zakladatelé Michal Truban a Pavel Stano studovali na střední škole. Od prvního serveru s kapacitou 40 GB se společnost postupně vypracovala na slovenskou jednotku v poskytování webhostingových služeb a expandovala i do zahraničí.

Své služby dnes poskytuje také v Čechách, Maďarsku, Rakousku, Švédsku a Finsku. Kromě placených služeb se WebSupport věnuje i podpoře více než 1 000 projektů v rámci programu Freeweb .

Služby

V nabídce WebSupport.sk naleznete širokou paletu služeb, ze které si vybere opravdu každý. K dispozici jsou řešení pro malé firmy s jednoduchými stránkami, blogy, e-shopy i cloudová a serverová řešení pro náročné.

Domény

Společnost je největším poskytovatelem domén na Slovensku. V nabídce naleznete stovky koncovek i doporučení na ty, které jsou nejvíce používány. Při výběru domény si přímo na stránce zároveň můžete ověřit, zda je doména volná.

Nejvíce používaná doména s koncovkou .sk je dostupná již za 8,90 € za rok.

K dispozici jsou samozřejmě i jiné koncovky jako .eu, .cz, .online, .store a mnoho jiných. Registrace domény je jednoduchá a rychlá. Po ověření, zda je volná, bude doména registrována. Funkční bude již do 24 hodin od registrace.

Hosting

Spolehlivý hosting je základ bezproblémového fungování každého webu. WebSupport nabízí moderní a spolehlivé řešení s mnoha možnostmi a vysokým výkonem. K dispozici jsou řešení od hostingů pro jednoduché webové stránky až po složité byznys stránky.

Servery

Pro rozsáhlé projekty, které přesahují možnosti běžného sdíleného hostingu, jsou k dispozici prémiová cloudová nebo serverová řešení.

E-mail

Získáte snadno zapamatovatelnou a před spamem chráněnou e-mailovou adresu. E-mailová adresa je k dispozici ihned po objednání. Budete ji moci využívat na počítači, tabletu, mobilu i přes prohlížeče.

SSL certifikáty

Ve webovém prostoru je důležitá bezpečnost. V nabídce služeb proto najdete také SSL certifikáty. Můžete si vybrat ten, který vám pro bezpečnost vaší stránky nejvíc vyhovuje. Vaše datová komunikace s návštěvníky stránky tak bude zajištěna a SSL certifikát navíc pomáhá vylepšit pozici ve vyhledávání.

Kombinace SSL certifikátu a webové stránky díky moderní technologii nebude zpomalovat načítání webu.

Vlastní webstránka

Hledáte nástroj, díky kterému si novou stránku vytvoříte za méně než hodinu? WebSupport má iv tomto případě pro vás řešení . Bez znalostí programování s možností výběru ze stovek předem připravených šablon si zde zvládne vytvořit svoji vlastní stránku opravdu každý.

easySEO

Nástroj easySEO získá pro vaši stránku lepší pozici ve vyhledávání díky SEO optimalizaci webu. EasySEO vás provede jednotlivými kroky optimalizace stránky i tehdy, nejste-li expertem na SEO. Pomocí inteligentních národních nebo lokálních nastavení vám pomůže být více patrný právě tam, kde se nacházejí vaši zákazníci.

Jen za 6,90 € měsíčně získáte:

 • optimalizaci jedné webové stránky,
 • sledování a srovnání až se třemi vybranými konkurenty,
 • sledování 15 klíčových slov,
 • lokality pro sledování výsledků.

Nabídka hostingu

Při výběru hostingu máte na výběr několik řešení:

WebSupport hostingy
WebSupport hostingy

Vlastní webstránka

Hosting vlastní webstránka je určen pro ty, kteří hledají jednoduché a levné řešení. Svou novou stránku nebo jednoduchý e-shop si vytvoříte během několika minut pomocí intuitivního nástroje i bez znalostí programování. Všechno k vytvoření stránky máte k dispozici hned po zadání objednávky.

Webstránka bude plně responzivní, takže bude dobře čitelná na všech zařízeních. Pomocí jednoduchých rozšíření ji můžete propojit se sociálními sítěmi. Stránku budete navíc moci upravovat kdykoli dokonce iz mobilu.

Cena: Hosting pro osobní stránku, blog či portfolio s prostorem 1 GB a pěti podstránkami tak můžete mít již za 129 Kč/měsíc bez DPH. Pro e-shop nebo firemní web s prostorem 10 GB získáte hosting za 9,90 €/měsíc bez DPH. Pokud si k tomu objednáte i nástroj easySEO, zaplatíte 399 Kč měsíčně bez DPH.

Pokud vás tato služba zaujala, více se o ní dozvíte v mém článku Vlastní webstránka od WebSupport – recenze a návod .

The Hosting pro WordPress

Pro ty, kteří hledají předem připravené řešení pro WordPress webstránku, je určen právě tento hosting . Kromě možnosti instalace WordPressu na jeden klik a vylepšené rychlosti a bezpečnosti pro WordPress získáte novou doménu s koncovkou .online zdarma.

O technické věci, jako jsou instalace, seřizování, optimalizace a zálohování se postará WebSupport.sk. Vy se tak můžete plně věnovat vytváření obsahu stránky.

The Hosting pro WordPress vám přinese řadu výhod:

 • vysokou rychlost stránky, která je zajištěna jejím uložením na SSD discích,
 • plnohodnotné využívání nejnovější verze WordPress, které je vám k dispozici již za několik minut od objednání,
 • na webhostingu je vždy nainstalována nejnovější verze WordPressu, která si dokáže sama stáhnout nové bezpečnostní aktualizace,
 • nejvíce používané rozšíření, jako jsou Google Analytics, nástroj pro SEO optimalizaci, sdílení na sociálních sítích, anti-spam ochrana a jiné máte v ceně,
 • zálohování dat probíhá pravidelně a záloha je na serveru uložena až 14 dní,
 • nemusíte se obávat růstu vaší stránky nad velikost zakoupeného prostoru – v případě potřeby připraví pro vás WebSupport vhodné řešení.

Cena: The Hosting pro WordPress můžete mít již od 129 Kč měsíčně bez DPH. Přehled cen naleznete na následujícím obrázku.

The hosting pro WordPress
The Hosting pro WordPress ceny

The Hosting

The Hosting je vhodný pro všechny weby vytvářené na míru. Můžete si vybrat, jak velký prostor potřebujete, kolik e-mailových schránek, webů a databází budete využívat. A prostor si navyšujete nebo zmenšujete podle aktuálních potřeb.

Všechna vaše data budou uložena na ultra rychlých SSD discích, díky čemuž se váš web bude načítat rychleji a vy zvýšíte svou konkurence schopnost.

Bezpečnost stránky je zajištěna antivirovou ochranou od ESET. Pokud potřebujete poradit, podpora je pro vás dostupná 7 dní v týdnu.

O zálohu vašich dat se postará automatické pravidelné zálohování. Zálohy budete mít uloženy na serveru až 14 dní.

Cena: The Hosting je k dispozici již od 2,81 € měsíčně bez DPH. Přehled cen naleznete na následujícím obrázku.

The Hosting
The Hosting ceny

Byznys Hosting

Pro důležité stránky, které jsou zdrojem příjmu a podnikání je určen Byznys Hosting. Pokud se rozhodnete pro toto řešení, vyberete si, jak velký prostor potřebujete, kolik webů, databází a e-mailových schránek budete využívat. Prostor si můžete navyšovat dle aktuálních potřeb.

Výběrem této služby získáte:

 • důvěryhodný a zabezpečený web se SSL certifikátem v hodnotě 990 Kč,
 • vyšší výkon a rychlost než u běžného hostingu až o 40 %,
 • jednou ročně osobní optimalizované nastavení vytvořené a míru,
 • bonusy ve formě nástrojů pro online podnikání,
 • přesměrování na web pro dalších 10 domén,
 • 100 GB prostoru pro jednu doménu
 • nadstandardní ochranu dat,
 • data uložená na rychlých SSD discích,
 • přístup k e-mailům bez ohledu na výpadek serveru,
 • zálohy dat vždy po ruce.

Cena: To vše můžete získat již za 22,49 € měsíčně bez DPH.

Virtuální server nebo cloud

WebSupport nabízí následující možnosti:

Virtuální server

Moderní technologie vhodné pro náročné projekty přesahující možnosti běžného hostingu představují virtuální servery. Data budou uložena na nejkvalitnějších virtuálních serverech, které jsou aktuálně k dispozici.

Tuto službu využijete, pokud máte portál či e-shop s vysokou návštěvností a potřebujete zajistit jeho bezproblémový chod. Všechny parametry lze přizpůsobovat dle aktuálních potřeb klienta.

Virtuální server běží na progresivním SSD úložišti. Společnost garantuje prémiovou funkcionalitu, což znamená, že v případě problémů je VPS migrováno na jiný server. Web stránka je tak stále dostupná.

Cena za tuto službu je od 21,54 € měsíčně bez DPH. Při výběru si můžete zvolit jeden z předem připravených balíčků nebo si nastavit vlastní konfiguraci.

Virtuální datové centrum

Virtuální datové centrum kombinuje otevřenou platformu OpenStack, vysoce dostupnou infrastrukturu, zázemí značkového hardwaru a management. Představuje tak řešení pro provozování výkonných virtuálních serverů .

Zdroje virtuálního datového centra přerozdělujete podle vašich potřeb a získáte tak platformu, která nabízí výpočetní výkon, síť a úložiště. Tato služba běží na moderním, výkonném a spolehlivém hardwaru. Rozhraní na práci není vůbec složité, ale intuitivní a rychlé.

Cena: Virtuální datové centrum můžete využívat od ceny 95,45 € měsíčně bez DPH. Za své peníze získáte například tyto výhody:

 • online privátní cloud budete moci využívat již za několik minut po nastavení parametrů a úhradě,
 • jednoduchým a rychlým způsobem si nastavujete parametry virtuálního datového centra dle aktuálních potřeb,
 • floating IP,
 • snapshoty pro ukládání aktuálního obrazu virtuálního serveru,
 • možnost volby vlastního operačního systému.

Dedikovaný server

Dedikovaný server je řešení, které ocení internetoví profesionálové. Využijí jej velké portály, firemní weby, e-shopy a mnohé jiné rozsáhlé online projekty. S touto službou máte k dispozici 100% kapacitu serveru. Nesdílíte ho tedy s nikým jiným. O maximální výkon se postarají nejmodernější technologie značky DELL.

Co získáte? Pokud se rozhodnete pro dedikovaný server od WebSupport, budete mít k dispozici:

 • značkovou kvalitu,
 • nemusíte se starat o hardware – péče je zajištěna 24/7 monitoringem komponent,
 • bezodkladné reakce na jakýkoli problém,
 • prémiové pojištění zdarma,
 • pomoc s výběrem a instalací operačního systému,
 • extra napájecí zdroj zdarma.

Cena této služby je od 89 € měsíčně bez DPH.

Podpora a kontakt

S jakýmkoli problémem se můžete obrátit na zákaznickou podporu a to až 7 dní v týdnu v následujících hodinách:

Pondělí – čtvrtek od 8:00 do 22:00
Pátek – neděle od 8:00 do 19:00

K dispozici je více možností kontaktování :

 • online chat na stránce,
 • e-mailem na helpdesk@websupport.sk ,
 • na telefonním čísle 02/20 60 80 80.

Na nejčastěji kladené dotazy naleznete odpovědi i přímo na stránce v Centru podpory WebSupport. K dispozici je také spousta kvalitně připravených videonávodů.

Zkušenosti zákazníků

Obecně můžu konstatovat, že zkušenosti zákazníků s WebSupport jsou pozitivní. Zákazníci vyzdvihují zejména:

 • kvalitní a rychlé služby,
 • rychlou zákaznickou podporu v „lidské řeči“ (spokojenost až 97 %),
 • možnost hostingu a výhodná řešení pro projekty jakéhokoli rozsahu,
 • jednoduchost používání,
 • flexibilita,
 • rychlost a spolehlivost hostingu,
 • jednoduchá registrace domény,
 • lidský přístup, odbornost a ochota pomoci každému zákazníkovi,
 • široká paleta služeb zaměřených na spokojenost klienta,
 • výborný poměr kvalita služeb versus cena.

Někteří zákazníci považují ceny za vyšší, avšak jak se říká, za kvalitu se vyplatí připlatit si.

Moje zkušenosti s WebSupport

V současnosti ve WebSupportu hostuji všechny své webové stránky a také zde mám zaregistrované své domény.

Vyzkoušel jsem si několik hostingů a WebSupport se mi nejvíce zamlouval z následujících důvodů: vysoká rychlost , stabilita, funkcionalita, moderní technologie, podpora, možnosti administrace a možnosti automatického prodlužování služeb a plateb .

Slevový kupón

[wpcd_coupon id=9137]

Tip na závěr: V článku Jak si vybrat nejlepší hosting (nejen pro WordPress) naleznete další kvalitní hostingy.

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here