Eshopy k pronájmu – které jsou nejlepší? (Seznam)

Seznam těch nejlepších eshopů k pronájmu včetně představení jejich funkcí. Který bude nejvhodnější pro vaše podnikání?

Co je to eshop k pronájmu?

Chcete začít prodávat na internetu? Potom potřebujete vhodné řešení pro vytvoření a provoz eshopu. Pro ty, které odrazují náklady a čas potřebný k vytvoření eshopu na míru, je výborným řešením eshop k pronájmu, nazývaný také krabicový eshop.

Takže eshopy k pronájmu nabízejí možnost začít s prodejem téměř okamžitě bez znalostí programování.

Vybral jsem pro vás několik těch nejkvalitnějších eshopových řešení včetně krátkého přehledu jejich funkcí :

Webnode

webnode
Webnode

Platformu pro e-shopy nabízí také český Webnode . K dispozici je více než 100 šablon v moderním designu uzpůsobených pro různé druhy zboží. Na podporu růstu mobilního prodeje jsou všechny responzivní.

Pro zviditelnění ve vyhledávačích budete moci využívat SEO nastavení s názvem i popisem stránky, klíčovými slovy a úpravou URL . S Webnode však vytvoříte e-shop s vlastní doménou až od placené verze v balíčku Standard za 9,90 € měsíčně. Je vhodný zejména pro menší a střední obchody.

E-shop si s Webnode můžete vytvořit a systém nabízí také přeměnu již existující Webnode stránky na prodejní. Tato platforma slibuje snadné přidávání produktů, v přehledné administraci naleznete také statistiky návštěvnosti, spravujete zde objednávky a podobně. Pro dokonalý komfort při nakupování lze zvolit různé dopravní i platební metody. Nechybí možnost nastavování slev, přidávání variant produktů, import zboží a export do porovnávačů cen.

Pro více informací doporučuji prohlédnout si moji recenzi Webnode .

Webareal

webareal
Webareal

S českou platformou Webareal vytvoří e-shop každý, kdo hledá řešení pro začátek podnikání, je vhodný i pro stávající internetové obchody. V přehledném uživatelském rozhraní nabízí mnoho pokročilých funkcí pro vytvoření e-shopu i pro začátečníky . Pokud si s něčím nebudete umět dát rady, přímo na stránce naleznete spoustu návodů ve Webareal Akademy. Všechny funkce online obchodu lze na 15 dní vyzkoušet i zdarma. Placené balíky služeb začínají na 7,25 € měsíčně. Odlišují se od sebe počtem produktů v obchodě, velikostí prostoru na disku, počtem použitelných šablon a jinými parametry.

Webareal nabízí více než dvě desítky responzivních šablon s designem přizpůsobeným různým odvětvím. Respozivní je také administrace e-shopu s možností SEO nastavení zboží, vytvoření jeho variant a připojení fotografií i videa . Obchodování vám usnadní funkce jako:

 • sledování skladových zásob,
 • hromadné akce,
 • ceny lze zadávat až ve dvou různých měnách,
 • výběr dopravy a platby,
 • generování zpráv a faktur.

Nechybí ani důležité funkce pro marketing a SEO . Systém podporuje také export dat pro porovnávače cen, propojení s účetními systémy a podobně. Výhodou je možnost až 9 jazykových mutací. V jedné administraci lze také spravovat více e-shopů ak dispozici je propojení s Dropareal.

Pro více informací doporučuji prohlédnout si moji recenzi Webareal .

Eshop-rychle

eshop-rychle
eshop-rychle

Eshop-rychle je platforma, ve které vytvoříte funkční online obchod během několika minut. Je vhodná pro začínající podnikání, malé i velké e-shopy . Placené verze umožňují využívání vlastní domény, pronájem hostingu a e-mail. Ceny začínající na 15,60 € s prostorem 5 GB.

Administrace e-shopu je přizpůsobena běžným uživatelům a v přehledném menu se rychle zorientujete. K dispozici jsou statistiky objednávek, návštěvnosti i míra opuštění obchodu za různé časové úseky. Pro SEO optimalizaci můžete využívat více nástrojů, například :

 • meta titulek a popis,
 • popis pro Facebook,
 • SEO nastavení produktů.

Design obchodu si s eshop-rychlo.cz přizpůsobíte podle zaměření obchodu výběrem vhodné šablony. Upravit lze také vzhled samotné šablony, hlavička, pata, písmo a podobně. Se správou a přidáváním produktů vám pomohou funkce pro import dat a varianty zboží. Plusem jsou přehledná správa objednávek, automatické zasílání zpráv, nastavení plateb a dopravy přizpůsobené českým podmínkám .

Na podporu prodeje můžete využívat nástroje pro marketing, jako jsou slevové kupóny, hodnocení produktů, import recenzí z Heuréku i export do porovnávačů zboží. Celý systém lze navíc propojit s účetními systémy Pohoda, Money S3 a Ekonom.

Pro více informací doporučuji prohlédnout si moji recenzi Eshop-rychle .

FAPI

FAPI
FAPI

Mezi nejznámější platformy pro e-shopy jsem zařadil i český nástroj FAPI . Je to v podstatě prodejní formulář, který je určen pro menší společnosti a využijí jej i živnostníci. S FAPI přidáte na svou stávající stránku prodejní formulář pro prodej fyzických i online produktů a služeb. Můžete jej využít také ke zpoplatnění prémiového obsahu webu.

Tak jako jiné nástroje, i FAPI je vytvořen s ohledem na uživatele, kteří nemají žádné zkušenosti s programováním stránek. Dokáže přijímat objednávky, vystavovat faktury, potvrdit jejich úhradu, zasílat zboží a podporuje export dat do účetního systému . FAPI umožňuje pravidelnou fakturaci, strhávání plateb z platební karty i nákup na splátky. Postará se také o sledování legislativních změn.

Tvůrci FAPI mysleli také na přehledy o prodeji a responzivitu. Počet formulářů, které přidáváte na svou stránku, je neomezený . Nechybí ani přehledné statistiky prodeje.

Pro více informací doporučuji prohlédnout si moji recenzi FAPI .

SimpleShop

SimpleShop
SimpleShop

SimpleShop je dalším nástrojem, pomocí kterého přidáte prodejní formulář na webovou stránku . Slibuje snadné používání a přehlednost pro každého, kdo se rozhodne prodávat kurzy, e-booky, videa, členství a přístup k prémiovému obsahu. Využijete jej také k prodeji fyzických produktů.

SimpleShop nabízí řadu funkcí :

 • vystavování faktur,
 • odesílání objednávek,
 • doručení online produktů.
 • poskytování slevových kuponů,
 • export podkladů pro úřady,
 • napojení na Google Analytics,
 • napojení na české a slovenské banky i platební brány,
 • párování plateb,
 • pravidelné strhávání plateb z karty.

Podporuje také prodej do zahraničí a propojení na účetní programy Pohoda a MoneyS3 . Vzhled prodejního formuláře si můžete barevně přizpůsobit. Využívat můžete také napojení na známé e-mailingové nástroje, jako jsou MailChimp, SmartEmailing a podobně.

SimpleShop můžete používat zdarma, platíte jen měsíčně 5% provizi z prodeje. Pokud v daný měsíc nic neprodáte, neplatíte nic. Maximální provize se vyšplhá jen na cenu přibližně 58 € (1 500 Kč). Způsob platby představuje výhodu zejména pro začínající podnikatele. Svou stránku mohou přeměnit na prodejní bez jakýchkoli výdajů navíc.

WEXBO

Wexbo
Wexbo

WEXBO je online platforma pro e-shopy a webové stránky . Poskytuje všechny potřebné nástroje pro vytvoření a správu funkčního online obchodu. Systém testujete zdarma prvních 15 dní, poté si můžete objednat některý z balíčků služeb. Levnější balíček pro e-shop vás vyjde na 11 € měsíčně (možnost pro maximálně 300 vystavených faktur měsíčně).

Tak jako jiné systémy pro tvorbu stránek a online obchodů, vsadil WEXBO na přehlednost a jednoduchost ovládání . Mohou ho proto využívat i začátečníci. Výchozí šablonu si můžete upravovat, abyste jí dodali originální vzhled přesouváním jednotlivých modulů, úpravou pozadí, hlavičky a jiných prvků.

Již v základním balíčku služeb získáváte přídavné moduly, jako jsou kontakty, novinky, hodnocení, propojení na sociální sítě a podobně. Samozřejmostí jsou e-mailové schránky, platební brány, vystavování faktur a přepravní služby. Můžete si také vytvořit verze v jiných jazycích a prodávat ve více světových měnách. WEXBO podporuje propojení s účetním systémem Pohoda.

Při prodeji jistě oceníte různé funkce:

 • skladovou evidenci,
 • vytváření variant zboží,
 • přidávání slev,
 • hromadný import a export,
 • porovnávání produktů,
 • nástroje pro SEO optimalizaci, jako jsou meta title a description, klíčová slova, friendly URL, alternativní popisy obrázků a jiné.

Statistiky nezahrnují jen přehled prodeje. Informují o nejčastěji vyhledávaných frázích na stránce a dozvíte se, jaké články lidé nejčastěji čtou.

Mioweb

Mioweb
Mioweb

Mioweb je český nástroj pro tvorbu webových stránek a e-shopů. Nabízí kompletní řešení pro online podnikání pro menší obchody . K vytvoření designu stránky slouží předem připravené šablony přizpůsobené různým oblastem podnikání. Samozřejmostí je responzivní design. Tato služba patří mezi dražší, bude vás stát 95 € měsíčně.

Nabídka funkcí Mioweb zahrnuje denní zálohování dat, vytváření variant produktů, prodejní tlačítka, tlačítka pro expresní nákup a napojení na platební brány . Nechybí skladové hospodářství, napojení na fakturační nástroje a podpora EET.

Pro marketing umožňuje využívat rozšířená marketingová nastavení a SEO nástroje. Podporuje Google Analytics, Google Tag Manager a Google Search Console také propojení na sociální sítě. Svůj e-shop budete moci napojit také na e-mailové nástroje, jako jsou MailChimp nebo SmartEmailing. Nabízí také propojení na mnoho jiných nástrojů a přehledné statistiky.

Pro více informací doporučuji prohlédnout si moji recenzi Mioweb .

UPgates

UPgates
UPgates

UPgates přináší výhody e-shopu na míru v krabicovém řešení. Tento nástroj vám pomůže vytvořit plně funkční e-shop, aniž byste museli využívat služeb profesionálů. Nemusíte být přitom odkázáni na grafiku předem vytvořených šablon (všechny jsou responzivní a uživatelsky přívětivé). Grafiku si můžete upravovat podle vašich představ. Změnit lze barevnost, písmo, skrýt části, které nepotřebujete, rozložení, orientace loga a mnoho jiného. Možné je také provádět detailní úprav v HTML a CSS pomocí editoru kódu. UPgates je k dispozici k vyzkoušení až na 30 dní zdarma. Potom si vyberete jednu ze 4 cenových variant ostrého provozu. Nejlevnější balíček za 19 € měsíčně postačí obchodem do 50 druhů zboží.

S UPgates provozujete e-shop se spoustou funkcí a možností vytvoření jazykových mutací. Funkce zahrnují automatizovanou správu objednávek a fakturaci pro maloobchodní i velkoobchodní prodej. Samozřejmostí je napojení na dopravní možnosti, platební brány, porovnávače cen a propojení s dodavateli i zákazníky. Nákup usnadňuje filtrování a řazení produktů. Ke každému produktu lze nabídnout alternativy a přidat návody, články i externí URL a vytvářet varianty.

Marketingové nástroje zahrnují věrnostní systém, přidávání slev, hodnocení a recenze, propojení na sociální sítě a evidenci nedokončených košíků. Do svého e-shopu můžete zařadit také funkci „hlídací pes“ a doporučení pro přikoupení dalšího zboží. Nechybí nástroje pro SEO optimalizaci obchodu a přehledné statistiky.

Pro více informací doporučuji prohlédnout si moji recenzi UPgates .

Shoptet

shoptet

Shoptet je jeden z nejpopulárnějších českých poskytovatelů pro tvorbu, správu a udržování e-shopu.

Jedná se o platformu pro e-shopová řešení, která se zaměřuje hlavně na začínající podnikatele nebo úplné začátečníky, kteří nemají zatím mnoho zkušeností s tvorbou online obchodů.

Shoptet se může pyšnit dlouhou tradicí, neuvěřitelně velkým množstvím spokojených zákazníků a pozitivními referencemi – funguje již od roku 2008 a byl založen Miroslavem Uďanem (po jeho odchodu v roce 2021 převzali vedení této firmy jeho nástupci).

V současnosti využívá Shoptet jako e-commerce řešení více než 22 000 lidí po celém světě .

Pokud by se měl charakterizovat Shoptet jen do pár slov, tak jde ve zkratce o velmi jednoduché a rychlé řešení pro každého, kdo se chystá si založit spolehlivý e-shop.

Pro více informací doporučuji prohlédnout si moji recenzi Shoptet , kde najdete i užitečný ebook jako bonus

Mozello

Mozello
Mozello

Mozello je platforma pro e-shopy, která byla vyvinuta v Lotyšsku. Nabízí rychlé vytvoření vlastního webu nebo online obchodu v moderním designu. Responzivní stránku zde zvládne vytvořit každý i ve více jazykových verzích.

E-shop vytvořený s Mozello obsahuje všechny funkce pro automatický prodej, přijímání plateb a podporuje řadu možností doručení. K podpoře návštěvnosti stránky jsou k dispozici marketingové a SEO funkce. Na předem připravených šablonách lze upravovat barvy a obrázky, rozložení a písmo. Další úpravy jsou možné přes kódy HTML, CSS a JavaScript. Ke sledování statistik nenabízí Mozello vlastní řešení, využívat však můžete Google Analytics.

Webstránku bez vlastní domény můžete využívat zdarma, vlastní doména je k dispozici v placené verzi od 6 € měsíčně. I základní verze umožňuje provozování plně funkčního e-shopu. Pokud byste chtěli používat některé pokročilé funkce (slevové kódy, import a export produktů) přejdete na prémiovou verzi.

BigCommerce

BigCommerce
BigCommerce

E-shop platforma BigCommerce je určena pro všechny, kdo by chtěli rozvíjet svůj online prodej. Je vhodná pro obchody v každé fázi růstu od startupu až po velké podniky. Jednoduše řečeno, BigCommerce je zde proto, aby pomohl obchodníkům prodat více.

S BigCommerce si vytvoříte e-shop v originálním designu, který vás odliší od konkurence. Umožní vám to funkce drag and drop, přizpůsobení předem připravených šablon pomocí HTML, CSS a Javascript. Máte stránku vytvořenou ve WordPress ? Pokud se rozhodnete pro BigCommerce, můžete jej přidat jednoduše pomocí pluginu. Prodej lze podpořit s více než 70 slevami a akcemi, nástroji pro SEO optimalizaci či různými způsoby platby. K dispozici jsou také statistiky, import a export produktů a jiné funkce.

S BigCommerce prodáváte nejen formou vlastního internetového obchodu, ale také přes sociální sítě či Amazon, eBay a Google Shopping. Tuto platformu využijete k prodeji v jakémkoli jazyce, platby lze přijímat ve více než 100 měnách přes lokálně používané platební brány.

Shopify

Shopify
Shopify

Shopify využívají firmy ve více než 175 zemích světa. Nabízí řešení, pomocí kterého si může svůj online obchod založit každý. Se Shopify totiž získáte platformu pro spuštění a provoz e-shopu bez ohledu na velikost firmy . Základní balíček si objednáte od 29$ měsíčně.

K dispozici je více než 70 šablon pro obchodování v různých oblastech, přičemž počet produktů je neomezený. Nechybí marketingové nástroje pro podporu prodeje přizpůsobené neustálému vývoji technologií.

Jedna platforma vám umožní prodávat online vytvořením internetového obchodu i usnadnit osobní prodej v prodejně s osobním odběrem. Na prodejní také můžete změnit již existující stránku nebo prodávat přes sociální sítě.

Pro více informací doporučuji prohlédnout si moji recenzi Shopify .

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here