Kde hledat WordPress šablony? (Top místa)

Lidé se mě často ptají, kde hledat WordPress šablony. Také se mě ptají, které obchody jsou nejlepší k nákupu šablony. Pravda je, že v současnosti existuje velmi mnoho takových míst a pro začátečníky může být náročné zorientovat se v nich. Proto jsem pro vás připravil seznam ověřených obchodů , kde můžete najít kvalitní WP témata .

Kde hledat WordPress šablony

Předtím, než se rozhodnete najít a koupit si WP téma, doporučuji přečíst si návod jak vybrat nejvhodnější WordPress šablonu . Ten vám pomůže ujasnit své požadavky.

Kde tedy hledat WordPress šablony?

Jak jsem vám slíbil, toto je seznam nejkvalitnějších míst, kde najdete nejlepší šablony :

1. WordPress.org

WordPress.org úložiště šablon
WordPress.org úložiště šablon

Pokud hledáte bezplatnou šablonu, tak doporučuji zahájit hledání na WordPress.org. Je to největší úložiště šablon. Aktuálně obsahuje přes 5000 bezplatných WP témat. Výhodou tohoto úložiště je, že šablony procházejí schvalovacím procesem. Takže v době schválení splňují určitý standard.

Nevýhodou je, že nemáte jistotu aktualizací šablony. Autor se může kdykoli rozhodnout ukončit její vývoj. Bezplatné šablony také často obsahují méně vymožeností než prémiové šablony. Nicméně, pokud právě začínáte a stačí vám méně funkcionalit, tak výběr šablony odsud může být správná volba.

Jít na WordPress.org

2. Elegant Themes

Ukázka šablony Divi od ThemeForest
Ukázka šablony Divi od ThemeForest

Elegant Themes jsou jedním z nejstarších a nejznámějších WP obchodů. Nabízejí prvotřídní témata, pluginy a jeden z nejlepších nástrojů pro vytváření stránek na trhu – The Divi Builder .

Elegant Themes je mé nejoblíbenější studio a také jedno z nejúspěšnějších. Je to určitě dáno vysokou kvalitou jejich tvorby a také velmi příznivou cenou – tolik, kolik jinde zaplatíte za jednu šablonu, stojí zde roční členství. To znamená, že můžete používat všechny jejich pluginy a šablony na neomezeném počtu webů a máte rok přístup k aktuálním verzím.

Elegant Themes vyvíjí a prodává svá vlastní témata . To zaručuje, že získáte kvalitní kód optimalizovaný pro rychlost a výkon a kompatibilitu se širokou škálou doplňků a nástrojů WordPressu.

Elegant Themes nabízí dvě úrovně cen: Základní ($89 ročně) a Doživotní přístup (jednorázově $249).

Nejčastěji od nich používám všestrannou šablonu Divi a pluginy Monarch a Bloom.

Jít na Elegant Themes

3. StudioPress

studiopress

Pokud hledáte šablony, která výborně vypadá, je rychlá a SEO optimalizovaná, doporučuji vám vyzkoušet StudioPress .

Šablony StudioPress používá více než půl milionu webových stránek WordPress (zahrnující i mě). Aktuálně mají na výběr přes 60 šablon. StudioPress je tvůrcem frameworku Genesis – pravděpodobně nejznámějším WordPress frameworkem pro šablony.

Jít na StudioPress

4. Themeforest

Šablony z ThemeForest
Šablony z ThemeForest

Themeforest je obrovské tržiště WordPress a HTML šablon . Je součástí rodiny eshopu Envato, kde naleznete jakýkoli digitální produkt od grafiky, fotografií, zvuků, videí až po pluginy a šablony. V Envato jsem pro sebe a klienty nakoupil teprve za loňský rok desítky digitálních produktů.

Themeforest nabízí velkou sbírku prémiových WP šablon, které jsou přehledně uspořádány v kategoriích a snadno vyhledatelné . U každého tématu si můžete prohlédnout mnohé recenze uživatelů, hodnocení a zobrazit portfolio vývojářů.

Některá témata, která jsou k dispozici na Themeforest, patří mezi nejprodávanější WP témata všech dob – viz. šablonu Avada , která je dlouhodobě nejprodávanější. O tomto tématu jsem napsal i recenzi .

Šablony v Themeforest jsou důkladně testovány na kvalitu kódu . Také musí obsahovat dokumentaci. Většina položek se nabízí na 6měsíční období licence včetně podpory a aktualizací. Samozřejmě šablonu můžete nadále používat i po skončení tohoto období.

Jít na Themeforest

5. Themify

Themify obchod
Themify obchod

Themify je známo zejména svým intuitivním drag&drop editorem , který umožňuje rychlé přizpůsobení šablony, aniž byste se museli dotknout kódu. Jednoduše upravíte nastavení a styly tématu prostřednictvím panelu s volnými možnostmi. V themify také naleznete různé pluginy a dokonce bezplatná témata.

Všechny šablony z nabídky můžete získat formou členství za $79. Themify aktuálně nabízí přes 50 kvalitních responzivních šablon pro WordPress.

Jít na Themify

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here