Co je to WordPress toolbar? (panel nástrojů)

Co je to WordPress toolbar? Toolbar je panel nástrojů v administraci WordPress. Tato horní lišta slouží k rychlému přístupu k různým nastavením stránky.

Co je to WordPress toolbar? (panel nástrojů)

Zobrazuje se nahoře obrazovky vždy, když jste přihlášeni nezávisle na tom, zda se nacházíte v administraci nebo přímo na vaší stránce. Pokud nebudete přihlášeni, neobjeví se.

WordPress panel nástrojů
WordPress – panel nástrojů

K čemu slouží tento panel nástrojů?

Úkolem toolbaru je zajistit rychlý přístup k nejčastěji používaným funkcím potřebným při správě internetové stránky. Jsou to:

Některé šablony a pluginy rozšíří možnosti horní lišty o vlastní funkce.

Jak schovat WordPress toolbar

Panel nástrojů můžete skrýt modifikováním nastavení ve vašem profilu. Ve WordPress administraci klikněte na položku Uživatelé. Zobrazí se vám seznam uživatelů. Najděte své jméno a přejděte na něj kurzorem. Pod jménem se objeví možnost Upravit . Klepněte na ni. (Jiná možnost je kliknutí na možnost Váš profil vespod menu Uživatelé .)

Jak schovat toolbar WordPress
Jak schovat panel nástrojů

Na stránce úpravy profilu najděte řádek:

Panel nástrojůZobrazit panel nástrojů při prohlížení webu

Je-li políčko označeno, horní lišta se objevuje na vrchu stránky kdykoli jste přihlášeni. Pokud není označeno, panel nástrojů zůstává ukryt.

Aby se změny uložily, nezapomeňte vespod stránky kliknout na tlačítko Upravit profil . Najdete ho po srolování vespod stránky.

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here