Úprava vzhledu WordPress šablony

Úprava vzhledu WordPress šablony – tento návod vám pomůže nastavit si logo, název, slogan, barvy, ikonu vaší WordPress stránky a spoustu jiných nastavení .

Úprava vzhledu WordPress šablony

Úprava vzhledu WordPress šablony

Personalizaci tématu provedete kliknutím na Vzhled a Přizpůsobit ve WordPressu administraci. Jednotlivé možnosti úpravy stránky budou záviset na tématu, které jste si vybrali.

WordPress přizpůsobení stránky
Přizpůsobení stránky

V nástrojích, které jsou vám k dispozici pro přizpůsobení stránky, můžete upravovat některé vlastnosti vašeho webu. Do nastavení konkrétních vlastností se dostanete kliknutím na příslušný řádek menu na levé straně obrazovky. Dalším kliknutím se dostanete do okna, ve kterém provedete požadované úpravy.

Po provedení všech nastavení nezapomeňte kliknout na Publikovat nahoře obrazovky. Tím se zveřejní vaše úprava vzhledu.

Pokud potřebujete podrobnější informace ohledně přizpůsobení vzhledu stránky, můžete si prohlédnout tento oficiální návod v angličtině .

💡 Tip: Pre rýchly web ⏱ je kľúčové vybrať si správny hosting. Odporúčam vsadiť na overenú kvalitu ➡️ WebSupport, Webglobe-Yegon alebo Wedos.

Identita webové stránky

V nastavení identity webové stránky vyplníte název stránky, slogan a můžete také vložit vaše logo a nahrát ikonu vaší internetové stránky.

Identita webové stránky

Živý náhled

Všimněte si, že když provedete nějakou změnu, v pravé části obrazovky se vám zobrazuje živý náhled. Tak bude vypadat stránka s provedenými změnami. Náhled stránky ukazuje hlavní stránku vašeho webu.

Na pravé straně stránky se také lze pohybovat na stránce. Tak budete mít přesnou představu o tom, jak bude vypadat. Můžete si také prohlédnout, jak budou vypadat ostatní stránky webu.

💡 Tip for themes: From premium themes, I have good experience with themes Divi, Avada and with page builder Elementor.

Publikování změn na WordPress stránce

Před tím než kliknete na Publikovat , budou změny viditelné pouze v náhledu stránky. Po kliknutí na Publikovat se projeví také na samotné stránce.

uložení konceptu nastavení stránky
Uložení konceptu nastavení stránky

Chcete-li se k nastavením stránky vrátit později a uložit si pouze koncept provedených změn , klikněte na ikonku kolečka uložit koncept nastavení stránky vedle tlačítka Publikovat . Otevře se vám nové okno. Zde si můžete zvolit, zda chcete změny publikovat hned, uložit si koncept nastavení nebo si naplánovat, kdy chcete uložené změny publikovat.

Náhled na mobilních zařízeních

V nastaveních přizpůsobení WordPress tématu máte k dispozici také živý náhled stránky na mobilních zařízeních . Tento náhled uvidíte v pravé části obrazovky po kliknutí na jednu z těchto ikonek: WordPress živý náhled ikonky

Najdete je vespod levé části obrazovky.

💡 Do you want a faster ⏱ website? Website speed is important for both visitors and SEO. I got the best results thanks to the WP Rocket plugin, which I highly recommend.
Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here