Co je to widget

Čo je to widgetWidgety přidávají funkce a obsah do postranních panelů. Najdete je také v patičce, hlavičce nebo na jiných částech stránky.

Můžete se s nimi setkat také pod názvem widget . Tyto webové prvky vypadají jako malé bloky s informacemi. WordPress obsahuje widgety jako kategorie, poslední příspěvky, nejnovější komentáře, archiv rubrik, kalendář a podobně.

Majitelé e-shopů jistě uvítají možnost přidání bloku s nejlépe hodnocenými produkty. Poskytují možnost nastavení dynamického propojení webu bez nutnosti programování.

Widget Logic
Umístění widgetu

Počet a funkce widgetů určuje používané WordPress téma. Chcete-li na stránku přidat více widgetů, než nabízí vaše téma, můžete to provést nainstalováním WordPress pluginů. Například WP Editor Widget.

Jak přidat widget na stránku

WordPress přidání widgetu
Přidání widgetu

Tyto widgety přidáváte v administraci vaší WordPress stránky pomocí funkce Vzhled. Zvolenou widget vložíte do bočního panelu nebo zápatí stránky uchycením myší a následným přetažením. Můžete na ni také klepnout myší a ze zobrazených možností zvolit, kam ji chcete přidat.

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here