Co je to koš

Čo je to kôšVe WordPress se odstraněné položky hned nevymažou. Přemístí se do koše (trash).

V koši najdete všechny stránky, články a komentáře poté, co jste je zahodili nebo vymazali.

Výhodou toho, že se odstraněné položky nevymažou hned je, že se v případě potřeby k nim ještě můžete vrátit . Koš také zabraňuje náhodnému vymazání položky z webu.

Jak funguje koš

Obsah koše se nezobrazuje na stránce. Položky, které jste přemístili do koše, lze opět obnovit. Koš je jedním ze stavů příspěvku.

koš
Příspěvky v koši v seznamu článků

Pro zobrazení obsahu koše klikněte na link Koš nad seznamem stránek nebo jiných položek. Jednotlivé položky zde můžete obnovit nebo navždy vymazat kliknutím na příslušnou funkci. Linky pro provedení těchto akcí se zobrazí, když přejdete kurzorem po názvu položky.

K dispozici máte také hromadné akce Obnovit a Smazat navždy . Tímto způsobem můžete vymazat nebo obnovit více položek najednou. Označte zaškrtávací políčko u vybraných položek a vyberte hromadnou akci, kterou chcete udělat. Nakonec klepněte na tlačítko Použít .

V koši naleznete také tlačítko, kterým můžete najednou odstranit veškerý obsah koše. Před odstraněním položek z koše se přesvědčte, že je více nebudete potřebovat. Takto odstraněné položky již nelze obnovit.

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here