Jak vymazat článek ve WordPress

Návod jak vymazat článek nebo stránku ve WordPress . Ukážeme si také, jak upravit stránku a příspěvek. Také jako pracovat s košem – obnovit a smazat navždy.

Ako vymazať článok vo WordPress

Úprava obsahu stránky nebo příspěvku

Pokud potřebujete upravit stávající článek nebo stránku, přejděte v administraci na seznam všech článků/stránek . Zde klikněte na název konkrétní položky, kterou chcete upravit. Můžete také kliknout na možnost „Upravit“, která se objeví pod názvem článku/stránky, když po něm projdete kurzorem.

WordPress úprava článku
Úprava článku

Otevře se vám stejné okno jako při tvorbě nového článku/stránky. V okně uvidíte obsah příspěvku, který budete upravovat. Po dokončení úprav článku/stránky si nezapomeňte provedené změny uložit .

Jak vymazat článek nebo stránku ve WordPress

Pokud si přejete vymazat celý článek nebo stránku, přejděte kurzorem po názvu článku/stránky . Z možností, které se objeví, klikněte na „Zahodit“ . Klepnutím na „Zahodit“ přemístíte celou stránku/článek do koše.

Odstranění stránky nebo článku z koše

Pro vymazání stránek/článků, které jste přemístili do koše, klikněte na možnost „Koš“ nad seznamem stránek/článků. K trvalému vymazání můžete použít dva způsoby. Při prvním přejeďte kurzorem po názvu stránky/článku.

WordPress vymazání článku
Vymazání článku

Objeví se vám dvě možnosti: „Obnovit“ a „Smazat navždy“ . Když kliknete na link „Smazat navždy“, odstraníte zvolenou stránku/článek z koše . Pokud kliknete na „Obnovit“, zvolená stránka nebo článek budou obnoveny.

Obnovit nebo smazat navždy

Nachází-li se ve vašem koši více příspěvků nebo stránek, můžete vymazat nebo obnovit více najednou . U vybraných položek označte zaškrtávací políčko. Následně klikněte na tlačítko „Hromadné akce“ a vyberte akci, kterou chcete provést.

Nezapomeňte kliknout na tlačítko „Použít“. Pokud si přejete odstranit všechny příspěvky a stránky, které máte v koši, můžete také jednoduše stisknout tlačítko „Vyprázdnit koš“.

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here