WordPress šablony pro firmy – TOP 30

Vybral jsem pro vás nejlepší WordPress šablony pro firmy. TOP 30 šablon pro byznys web, které má zaujaly svým vzhledem, kvalitou, rychlostí a nápaditostí. Jako bonus vám prozradím, které dvě byznys šablony se mi nejvíc osvědčily.

WordPress šablony pro firmy

Před výběrem konkrétní šablony doporučuji přečíst si návod jak si vybrat WordPress šablonu . Toto je můj výběr 30 top šablon pro byznys:

1. Uncode

uncode

Se šablonou Uncode získáte reprezentativní design , vytvořený pro firmy, které kladou důraz na detaily a kvalitu svých produktů a služeb. Estetičnost stránky zajistí pomůcka Visual Composer, která usnadní proces tvorby vizuální formy. Zároveň však nabízí spoustu nastavení pro personalizaci.

Uncode zahrnuje také WooComerce plugin – pro eshop. Ten umožňuje tvorbu profesionálního online obchodu s perspektivou rychlého růstu příjmů. Kromě toho poskytuje velmi jednoduchý způsob pro vytvoření stránky ve více jazycích.

Více info a demo

2. Divi

divi

Divi je inovativní WordPress šablona pro firmy, poskytující velký prostor pro kreativitu . Nabízí snadno konfigurovatelné widgety, funkce a možnosti, rozložené do elegantního systému bloků. Tvorba stránek v Divi funguje mechanismem „potáhni a pusť“ (drag and drop). S jeho pomocí můžete mít sympatický web hotový za pár minut.

Nezávisle certifikované bezpečnostní prvky, ale také flexibilita a rozložení stránek pro prezentaci portfolia, dělá z této WordPress šablony pro firmy spolehlivou volbu pro silné obchodní společnosti, ale i začínající podnikatele.

Více info a demo

3. Corporate

corporate

Corporate spojuje jednoduchý, světlý a čistý design horního a spodního menu s neomezenou barevností těla stránky. Téma je vhodné pro freelancery i agentury. Corporate nabízí možnost rychlou cestou předvést portfolio, služby a pracovní tým. Celkový dojem této WordPress šablony pro firmy vylepšuje paralaxní scrolování, ale také efektní animace na ukázku statistik, zkušeností.

Více info a demo

4. Consulting

consulting

Šablona pro byznys Consulting mě zaujala svým sympatickým, neformálním vzhledem . Výchozí kombinace žluté a tmavě modré s robustním fontem písma nadpisů kontrastuje s jasným tělem stránky. Tím ji činí jednoduchou a přehlednou – uživatel se rychle dostane k informacím, které jsou pro něj podstatné.

Pluginy Visual Composer a Slider Revolution umožňují vytvořit web s pohyblivými animacemi i bez znalostí programování.

Více info a demo

5. Stash

stash

Stash je velmi variabilní v barevnosti, rozložení i typografii písma. Zda se chystáte založit obchod s nábytkem, kadeřnický salon nebo marketingovou agenturu, toto WP téma pokryje požadavky jakékoli vaší aktivity.

Téma Stash zahrnuje oblíbené pluginy: Visual Composer, Revolution Slider a Essential Grid. Freelancerům padne vhod vysoká kvalita fotografii a možnost vytvořit působivou galerii, kterou mohou zobrazit své portfolio v tom nejlepším světle.

Více info a demo

6. Kalium

kalium

Kalium je téma vhodné pro blogy a portfolia designérů, fotografů, architektů či kohokoli, kdo chce naplno předvést svou kreativitu. Jedna to jedna z nejoblíbenějších WordPress šablon pro byznys, aktualizovaná v dubnu 2018.

Kalium obsahuje plugin Visual Composer pro snadnou tvorbu webu a Retina Ready pro vysokou kvalitu obrázků. K tomu máte na výběr z více než 30 schémat pro portfolia a 800 stylů pro ikony . Samozřejmostí této WordPress šablony pro firmy je možnost překladu stránky do jazyků dle vlastního výběru.

Více info a demo

7. X

x

X je jedna z nejpopulárnějších WordPress šablon . V jednom balíčku dostanete 4 různé variace (stack-y). Integrity působí čistě a profesionálně, je to téma pro úspěšné firmy. Renew a Icon se vyznačují minimalistickým vzhledem. Jsou vhodné pro e-shopy, portfolia a blogy. S variací Ethos zase vytvoříte web ve stylu magazínu nebo novin.

Byznys téma X funguje v každém prohlížeči. Získáte k ní množství pluginů dostupných zdarma ve standardní kvalitě a stálou zákaznickou podporu.

Více info a demo

8. LeadEngine

leadengine

S LeadEngine může pracovat začátečník i pokročilý tvůrce webových stránek. Je vhodná pro firemní stránky, ale také jako cílová stránka (landing page) pro marketingové účely. Pomocí LeadEngine vytvoříte reklamy, události, prezentaci nových výrobků, benefiční sbírky, finančních či IT služeb a jiných. Šablona je sestavena tak, aby zanechala dobrý dojem při prvním shlédnutí.

Více info a demo

9. The Gem

the gem

The Gem je téma pro působivý korporátní web, ale i pro umělce, fotografy či designéry . Dojem originality zanechává vertikální rolování, vysouvací boční menu nebo pohyblivé pozadí. Vybrat si můžete ze 150 předloh, využít elegantní animace, neomezenou barevnost a více než 2500 ikon.

The Gem je uzpůsobena pro nejmodernější zařízení. Patří k ní SEO optimalizace, Visual Composer a WooComerce pro e-shopy.

Více info a demo

10. Simple & Elegant

simple elegant

Jak naznačuje název, jde o elegantní téma, vytvořené s citem pro design . Simple & Elegant zahrnuje nejoblíbenější pluginy pro WordPress: Slider Revolution, Visual Composer, MailChimp, Instagram widget. Vytvořit a přizpůsobovat vzhled stránky je velmi jednoduché – jedním klepnutím dokážete změnit styl webu včetně typografie písma, barev a ikon. Umožňuje zobrazit portfolio ve 2 až 4 sloupečcích. Podporuje všechny současné formáty videa a zvuku.

Více info a demo

11. You

you

Šablona You mě nadchla flexibilitou tvaru ohraničení těla stránky . S tvary si můžete doslova „vyhrát“. K tomu máte k dispozici neomezené možnosti úprav hlavičky a paty. Doplňte je různými animacemi a barvami, zvolte svůj oblíbený styl písma a vytvoříte absolutní unikát. Samozřejmě máte možnost zvolit některé z 10 přednastavených schémat. Kromě designových předností téma You slibuje také ultra rychlé načítání stránek a kompatibilitu se všemi pluginy.

Více info a demo

12. Advice

advice

Advice je vytvořena pro byznys, poradenství a finanční společnosti . Poskytuje neomezené možnosti nastavení bočního menu. Indikátor scrolování umožňuje potenciálním zákazníkům snadnou orientaci v obsahu stránek. Pro co nejlepší dojem se přidává plugin Revolution Slider pro úžasné galerie. Stránka Advice vypadá výborně v mobilech, počítačích i tabletech.

Více info a demo

13. The Craft

the craft

V The Craft máte na výběr, zda chcete vytvořit přednastavenou stránku jedním kliknutím nebo si ji plně přizpůsobit. Šablona nabízí neomezené fonty, barvy a styly horního menu. K tomu přidává spoustu speciálních widgetů a je kompatibilní s oblíbenými pluginy.

Více info a demo

14. Etalon

etalon

Etalon mě upoutala svým čistým designem. Zaměřuje se na přehlednou organizaci zobrazení služeb, ceníku a hodnocení zákazníků . Díky WooComerce můžete snadno vytvořit i přidaný eshop. Potenciální klienty upoutají zajímavé animace nebo fotogalerie. S pomocí této WordPress šablony pro firmy lze vytvořit výborné prodejní weby.

Více info a demo

15. Infinite

infinite

Infinite obsahuje dema, vytvořená speciálně pro korporátní weby, například pro banky a finanční služby, velké i malé společnosti, ale také pro různé eventy a konference . Na své si přijdou i kreativci, malí podnikatelé či zdravotníci. Šablona Infinite zahrnuje velké množství předdefinovaných stylů pro rychlou tvorbu stránky. Mnohé z nich využívají pohyblivé animace a paralaxní rolování. Na výběr máte ze 14 možných rozmístění stránky pro blog, 8 pro porfolio a 6 schémat pro galerii.

Více info a demo

16. Sanabel

sanabel

Sanabel je další snadno přizpůsobitelná WordPress šablona pro korporátní web. Pluginy Slider Revolution a Layer Slider pomohou vytvořit působivé prezentace portfolia a galerie. Na výběr máte ze 6 stylů záhlaví a 11 stylů zakončení stránky . Design můžete měnit podle nálady, ze světlého na tmavý a zpět.

Více info a demo

17. Total

total

S tématem Total zvládnete vytvořit jednoduchý, ale sofistikovaný a funkční web za pár minut. Sdílejte svůj obsah na sociálních sítích, vytvořte si svůj ceník a kalendář událostí a plánů, viditelný pro každého, kdo se zajímá o vaše služby. Téma je ideální pro e-shop, ale také prezentaci portfolia. Zahrnuje také několik pluginů pro překlad obsahu do různých jazyků.

Více info a demo

18. Apress

apress

Flexibilní, moderní a univerzální téma pro byznys weby Apress je vytvořeno tak, aby zaujalo zákazníka a vrylo se mu do paměti. K dispozici máte horizontální i vetikální paralaxní vizuální efekty. Celkový dojem podtrhnou různé přechody a animace, které váš web dostanou do pohybu. Galerie, prezentace či textový obsah, uspořádaný do bloků, může vytvářet iluzi plavání či vznášení se.

Více info a demo

19. Intact

intact

Kvalitu šablony Intact ocení hlavně agentury, startupy, ale i zaběhnuté firmy . Je vhodná pro rozsáhlé informativní, ale i jednostránkové weby, sloužící k propagaci. Rychle se načítá a umožňuje překlady do mnoha jazyků. Se šikovným panelem nastavení si ji přizpůsobíte jednoduše, s využitím CSS3 animací, množství fontů písma a efektů.

Více info a demo

20. Brando

brando

Flexibilní a pestrobarevné téma Brando je ideální volbou pro portfolia, prezentaci produktů, blogy, jednostránkové weby či malé podniky . Nabízí více než 100 designových prvků pro kreativní personalizaci. Zaujal mě elegantní, moderní design, ať už jde o horní menu, poutavé galerie či hlavní stránku. Rozložení stránky si můžete upravit do bloků libovolných rozměrů, případně použít video jako pozadí. Téma Brando doporučuji těm, kteří si potrpí na originalitu.

Více info a demo

21. Megatron

megatron

Další výrazná WordPress šablona pro byznys, vhodná pro firmy všech možných odvětví trhu. Je vytvořena s důrazem na orientaci v obsahu , ale také s cílem zanechat hluboký dojem u klientů. K tomu slouží Mega menu, mnoho stylů horního menu pro výběr, neomezeně kombinovatelná barevnost a přehledné rozložení stránky. Téma je přizpůsobeno k zobrazení v jakémkoli moderním zařízení a prohlížeči.

Více info a demo

22. Folie

folie

Předdefinované vzory šablony Folie umožní vykouzlit stylovou web stránku pro firmu rychle a snadno. Uspokojí malé i velké společnosti , klasické e-shopy či agentury. Budování stránek probíhá víceméně intuitivně s pomocí pluginu Code Builder. Blokové uspořádání této WordPress šablony pro firmy nechá vyniknout fotografie a produkty.

Více info a demo

23. Provide

provide

Provide působí seriózně, čistě a esteticky . Je vhodná pro finanční služby, agentury, byznys všech úrovní. Obsahuje všechny doplňky a detaily, které potřebuje ekonomicky zaměřená společnost pro své stránky. Grafy, kalendáře, ceníky, ale také sdílení na sociálních sítích a rychlost načítání jsou podstatné pro získávání zákazníků. Ke snadnému vybudování atraktivního designu pomáhají pluginy Visual Composer a Revolution Slider.

Více info a demo

24. MF

mf

Svěží a uhlazený design MF ulahodí profesionálům, kteří potřebují vytvořit seriózní web . Zároveň však poskytuje prostor pro kreativitu s velkým množstvím stylů písma, ikon a třinácti vzory pro záhlaví. Pluginy MailChimp a Contact from 7 spolu se SEO optimalizací pomohou získat kontakt se zákazníkem.

Více info a demo

25. Zerif Pro

zerif pro

Zerif Pro je šablona pro jednostránkové weby, ale také online shopy a malé podnikatele . Je kompatibilní s pluginy pro snadné vybudování stránky. Obsahuje paralaxní rolování a různé jiné interaktivní elementy.

Více info a demo

26. Kallyas

kallyas

Dynamické a kreativní téma Kallyas je určeno pro moderní podnikatele ze všech možných oblastí. Poskytuje velký prostor pro tvorbu designu dle vlastní fantazie, mnohé barvy, ikony, fonty, nastavení menu či pohyblivého pozadí. Schéma Bootstrap slouží k efektivnějšímu budování přehledné stránky.

Více info a demo

27. Economist

economist

Economist je univerzální WordPress šablona pro korporátní web. Je přizpůsobivá, přehledná, jednoduchá, ale kreativní, působí esteticky příjemně a seriózně . Poskytuje mnoho možností úprav záhlaví i hlavního obsahu. Zvolte si blokové rozložení či obrázek na celou plochu s vertikálním posouváním slidů. Líbí se mi design vyhledávání v menu.

Více info a demo

28. Hestia Pro

hestí pro

V tomto tématu si přijdou na své podnikatelé s technickým zaměřením, z různých průmyslových odvětví, řemeslníci . Hestia Pro zahrnuje přizpůsobivé widgety, WooComerce pro eshop a různé doplňky pro prezentaci výrobků a portfolia. Vytváří výrazný čistý design s důrazem na komunikační prostředky pro zákazníky, například ceníky a call-to-action tlačítka.

Více info a demo

29. Montserrat

montserrat

Montserrat je flexibilní téma s výbornými možnostmi pro eshop . Obsahuje pluginy Revolution Slider, Visual Composer, WPML a WooComerce, neomezené barvy a typografii písma. Pokročilé nastavení záhlaví i těla stránky i nastavitelné widgety. S pomocí této WordPress šablony pro firmy lze vytvořit pěkný eshop.

Více info a demo

30. Pofo

pofo

Šablona Pofo vám umožní vytvořit web ve stylu hand-made s důrazem na detail a kvalitu. Kreativní zobrazení obsahu s pohyblivým, paralaxním či statickým pozadím, minimalistický či okázalý design – s tímto tématem můžete realizovat všechny vaše nápady. Pofo na mě působí moderně.

Více info a demo

WordPress šablony pro firmy – závěr

Jmenovaných 30 šablon považuji za vhodné pro byznys weby. Samozřejmě výběr závisí také na zaměření konkrétní firmy. Berte je jako inspiraci.

Bonus: Tyto dvě WordPress šablony pro firmy se mi v praxi osvědčily: Divi a Avada . Jsou to multifunkční šablony, takže je lze přizpůsobit na různé oblasti podnikání. Jsou velmi flexibilní a přitom stále dostatečně jednoduché pro nastavení i pro začátečníky. Samozřejmostí je u obou podpora WooCommerce.

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here