Co je naplánovaný příspěvek

Čo je to naplánovaný príspevokNaplánovaný příspěvek (scheduled post) je příspěvek, který je připraven k publikování, avšak ještě nebyl publikován .

Publikování příspěvku si můžete naplánovat v okně Publikovat na stránce úpravy článku nebo stránky.

Když nastane čas, na který bylo naplánováno publikování, tento příspěvek se automaticky zveřejní. Naplánovat si můžete publikování stránky, článku nebo jiného typu příspěvku, podle možností příspěvků vašeho WordPress tématu.

Jak vytvořit naplánovaný příspěvek

Chcete-li vytvořit naplánovaný příspěvek, přejděte v administraci vaší WordPress stránky na možnost Články › Přidat nový nebo Stránky › Přidat novou a vytvořte váš příspěvek. Nezapomeňte uložit jeho koncept.

nastavenie plánovaného príspevku
Nastavení data a času plánovaného příspěvku

Pro naplánování publikování příspěvku klikněte na link Upravit v řádku Publikovat okamžitě . Najdete jej okně Publikovat v pravém horním rohu obrazovky. Otevře se vám možnost pro nastavení přesného data a času publikování. Po zadání zvoleného data a času klikněte na OK .

naplánovat příspěvek
Naplánovat příspěvek

Po nastavení zvoleného data a času klikněte na Naplánovat .

WordPress naplánovaný příspěvek
Naplánovaný příspěvek v seznamu článků

V seznamu stránek nebo článků se naplánovaný příspěvek zobrazuje s poznámkou Naplánované vedle jeho názvu. V posledním sloupci seznamu příspěvků naleznete informaci o datu, na které je publikování naplánováno.

Můžete jej upravovat jako ostatní příspěvky. Můžete také změnit datum naplánovaného zveřejnění. Klepnutím na odkaz Rychlá úprava pod názvem stránky nebo článku můžete také stav naplánovaného příspěvku změnit zpět na koncept.

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here