Jak upravit komentář ve WordPress

Návod jak upravit komentář ve WordPressu. Můžete potřebovat dodatečně upravit obsah komentáře, jeho stav, čas a datum či přemístit daný komentář do koše.

Jak upravit komentář ve WordPressu

Pro úpravu můžete zvolit jeden ze dvou způsobů. Přejděte kurzorem na reakci, který chcete upravit v seznamu komentářů. Z možností, které se objeví, vyberte Rychlá úprava nebo Upravit .

Rychlá úprava komentáře ve WordPressu

Pokud vyberete možnost Rychlá úprava , můžete upravovat jméno, e-mail a URL adresu . Kromě toho lze zde upravit i samotný obsah. Provedené změny uložíte kliknutím na Upravit komentář . Pokud si změny nepřejete uložit, klikněte na Zrušit .

WordPress rychlá úprava komentáře
Rychlá úprava
💡 Tip: Pre rýchly web ⏱ je kľúčové vybrať si správny hosting. Odporúčam vsadiť na overenú kvalitu ➡️ WebSupport, Wedos alebo Hostcreators.

Jak upravit komentář

Klepnutím na Upravit se dostanete do nového okna editoru. Můžete zde upravovat stejné vlastnosti jako při rychlé úpravě. Kromě toho vám editor komentářů nabízí možnost zvolit stav reakce – čekající, schválený nebo spam .

WordPress úprava komentáře
Úprava komentáře
💡 Tip for themes: From premium themes, I have good experience with themes Divi, Avada and with page builder Elementor.

Úprava data a času

V pravé horní části obrazovky máte také k dispozici možnost úpravy data a času odeslání komentáře . Provedete ji kliknutím na Upravit pod datem odeslání reakce. Po přepsání data stiskněte tlačítko OK . Tímto způsobem uložíte nové datum.

Přemístit do koše

Komentář můžete také přemístit do koše. Pokud si provedené změny přejete uložit, klikněte na Aktualizovat . Pokud změny uložit nechcete, vraťte se do seznamu reakcí kliknutím na šipku Zpět ve vašem prohlížeči.

Více informací o komentářích naleznete v tomto oficiálním návodu .

💡 Do you want a faster ⏱ website? Website speed is important for both visitors and SEO. I got the best results thanks to the WP Rocket plugin, which I highly recommend.
Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here