WordPress: Nastavení hlavičky a pozadí stránky

Přemýšlíte, jak si nastavit hlavičku a pozadí WordPress stránky? Tento návod vám pomůže upravit záhlaví a nastavit obrázek jako pozadí webové stránky.

WordPress: Nastavení hlavičky a pozadí stránky

WordPress: Nastavení hlavičky

Menu pro nastavení hlavičky se liší v závislosti na konkrétní WordPress šablony, kterou používáte. Možnosti nastavení hlavičky naleznete ve WordPressu administraci pod položkou VzhledZáhlaví stránky .

WordPress záhlaví stránky
Úprava záhlaví stránky
💡 Tip: Pre rýchly web ⏱ je kľúčové vybrať si správny hosting. Odporúčam vsadiť na overenú kvalitu ➡️ WebSupport, Webglobe-Yegon alebo Wedos.

Úprava záhlaví webové stránky

Po kliknutí na Záhlaví stránky se dostanete na stránku, kde můžete do hlavičky vkládat obrázek, v některých tématech také video. V hlavičce můžete použít některý z obrázků nebo videí z knihovny médií nebo nahrajete nový.

Chcete-li do hlavičky vložit nový obrázek, klikněte na Přidat nový obrázek . Pokud vkládáte video, vyberte video z knihovny médií kliknutím na Vybrat video . Můžete také vložit URL videa z YouTube. Po nastavení vzhledu hlavičky uložte všechny změny použitím tlačítka Publikovat nahoře postranního panelu menu.

💡 Tip for themes: From premium themes, I have good experience with themes Divi, Avada and with page builder Elementor.

Přizpůsobení pozadí stránky ve WordPressu

Některé WordPress šablony umožňují upravit i pozadí stránky . Z menu administrace vyberte volbu Nastavení pozadí . V okně nastavení pozadí stránky vyberte obrázek z knihovny médií nebo nahrajte nový. Aby se vaše změny uložily, nezapomeňte kliknout na Publikovat nahoře stránky.

💡 Do you want a faster ⏱ website? Website speed is important for both visitors and SEO. I got the best results thanks to the WP Rocket plugin, which I highly recommend.
Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here