Vytvořte si vánoční přání na webu pomocí Xmas Widget

Vánoční atmosférou už nějaký ten týden dýchají nejen přeplněná nákupní centra, města, ale i domácnosti většiny rodin. Tak proč trochu této kouzelné atmosféry nepřenést i na váš web? Vytvořte si vánoční přání pomocí jednoduchého Xmas Widgetu. Ten poskytuje jednoduché řešení, pomocí kterého si vytvoříte osobní vánoční přání nebo jakékoli jiné oznámení například o speciální akci.

Co to Xmas Widget je?

Je to premium WordPres modul, pomocí kterého si vytvoříte originální vánoční přání pro vaše zákazníky. Modul je responzivní, což znamená, že své přání si budete moci snadno upravovat, měnit mu pozadí nebo vytvářet efektní animace, jako například padání sněhu.
Kromě toho je skvělý zejména v tom, že se může zobrazovat leckde na webstránce, ať už při příspěvcích nebo konkrétních stránkách. Jeho výhodou je i to, že navíc spolupracuje se všemi tématy a moduly.

Bohužel, Xmas Widget není zadarmo. No můžete si jej koupit za základní cenu 14,99 € na jeden rok. V této ceně je i jeho podpora a aktualizace. Poté, co si Xmas Widget koupíte, je důležité jej nainstalovat a aktivovat. To už jistě dobře znáte.

xmas_widget-settings

Přihlásíte na svou webstránku → nástěnku/dashboard → vzhled/appearance → widgety.
Dalším krokem bude nastavení modulu.
Tento modul přidá nový sidebar s názvem „Xmas Widget Hidden Sidebar“ a „Xmas Widget“. Tento Xmas Widget přidáte do sidebaru přesně tam, kde chcete, aby se vám zobrazil.

Nastavení Xmas Widgetu:

xmas_widget_settings-options

V první řadě musíte dát widgetu název. Potom zadejte text, který se bude ve vašem přání zobrazovat. Poté, co budete mít napsaný text si zvolte pozadí a design přání. Xmas Widget nabízí 15 přednastavených pozadí, ze kterých si můžete vybírat. Pokud se vám ani jedno nezalíbí, můžete si vytvořit vlastní. S vlastními motivy a barvami. Přání můžete vylepšit ještě zmiňovanou animací, například přidáním efektu sněžení.
Zvolte si místo, kde chcete, aby se vám přání zobrazilo. Jděte do vzhled/Appearance →Widgety a přidejte Xmas Widget do Xmas Widget Hidden Sidebar . Na konci widgetu najdete asi takový shortcode[xmas id=“”3″“ width=“”250px”“] . Všechny změny nezapomeňte uložit. Tento shortcode zkopírujte a přilepte tam, kde chcete, aby se přání zobrazilo.

xmas widget happy_hollidays

I takovýmto způsobem můžete na vaši webstránku přenést kousek vánoční nálady a atmosféry. Vaše přání může vypadat například i takto. Zapřejte díky němu svým zákazníkům šťastné svátky nebo je potěšte nějakou speciální slevou či nabídkou 🙂

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here