Koongo – inovativní řešení pro online tržiště (Představení)

V dnešní digitální době se prodej produktů online stal nedílnou součástí úspěšné obchodní strategie. S rozvojem elektronického obchodu se online tržiště (tzv. marketplaces jako Amazon, eBay, Kaufland, Heureka, Mall a další) stala silnými platformami nabízejícími obrovské příležitosti pro prodejce, kteří tak mohou oslovit širší publikum a zvýšit své prodeje.

Nicméně, pro eshopaře může být správa produktů a prodejů na různých marketplaces a online reklamních kanálech (PPC, Ads) složitým úkolem.

A právě zde přichází služba Koongo, aby obchodníkům usnadnila řízení online prodejů a propagaci produktů na různých prodejních a inzertních kanálech.

Usnadnete si řízení online prodejů

Online prodejci čelí mnoha výzvám v oblasti efektivní správy svých produktů a objednávek na online tržištích a reklamních kanálech. Udržování konzistentních informací o produktech na mnoha místech současně, správa a optimalizace produktových XML/CSV feedů, aktualizace sledování zásob a nebo synchronizace objednávek z marketplace do eshopu jsou některé z problémů které musí obchodníci efektivně vyřešit aby mohli uspět. Bez spolehlivého řešení navíc riskují, že přijdou o potenciální zákazníky a ztratí část prodejů.

Proč právě teď?

Nyní je pro online prodejce více než kdy jindy zásadní využít obrovský potenciál, který nabízejí online marketplaces a produktové propagační kanály. Vzhledem k tomu, že prostředí elektronického obchodování se stále rychle vyvíjí, hrozí, že ti, kteří se nepřizpůsobí, zůstanou pozadu. Nastal čas převzít kontrolu nad online prodejem a propagací a rozšířit nabízené produkty na nejrůznější marketplaces, cenové srovnávače, sociální sítě a další propagační kanály. Otázka zní: zvládnete to sami? Nebo využijete sílu Koongo a posunete své podnikání na další úroveň?

Koongo: Vaše komplexní řešení pro marketplaces a propagaci produktů

Koongo je komplexní platforma navržená tak, aby umožnila snadné napojení eshopů na marketplaces a produktové propagační kanály včetně Amazonu, eBay, Google Shopping, Heureka, Kaufland a mnoha dalších. Rozšiřte svůj dosah a využijte globální zákaznickou základnu, a to vše z jediné platformy.

Integrace eshopů

Koongo nabízí snadné napojení na oblibené eshopové platformy jako jsou WooCommerce, Wix, Shopify, Magento, Prestashop a další. Koongo zajistí pravidelnou synchronizaci vašich produktů, skladových zásob a objednávek napříč různými kanály a marketplaces.

Klíčové funkce aplikace Koongo

Správa produktových XML/CSV feedů s pokročilým nastavením atributů a filtrováním produktů

Snadno spravujte a optimalizujte produktové feedy pomocí editoru maker a zajistěte přesné a aktuální informace o produktech napříč různými kanály. Koongo makro editor umožňuje provádět dynamické operace nad atributy produktů jako například navýšení cen, textové úpravy, nebo mapovaní hodnot na hodnoty dle specifikace feedu daného kanálu. Zmíněné transformace lze provádět přes všechny produkty nebo přes vybrané skupiny produktů a tak lze snadno naplnit požadavky specifikace daného feedu. Kromě toho lze aplikovat také produktové filtry pro výběr vhodných produktů pro daný kanál. Nelze opomenout ani možnost mapování kategorií eshopu na kategorie daného marketplace nebo kanálu.

Připojení a synchronizace objednávek

Klíčem k úspěchu na jednotlivých marketplaces je mimo jiné i bezproblémová a rychlá synchronizace objednávek zpět do eshopu, tak aby bylo zajištěno efektivní zpracování objednávek. Díky tomu jsou aktualizované informace o stavu skladových zásob a minimalizuje se riziko prodeje produktů, které reálně nejsou skladem v eshopu. Tudíž se snižuje pravděpodobnost špatného hodnocení ze strany markteplace nebo i případně penalizace.

API integrace Eshop platforem

Propojte Koongo bez námahy s oblíbenými webovými platformami, jako je WooCommerce, Wix a další, a umožněte tak hladký přenos dat. Informace o produktech a objednávkách jsou synchronizována prostřednictvím API rozhraní každých 5/15/30 minut podle úrovně shttps://wp.sk/link-koongolužeb.

Příznivá cena

Velkou výhodou služby Koongo je její cenová dostupnost. Služba nabízí rozsáhlou sadu funkcí za přijatelnou cenu od 19 EUR měsíčně. Díky flexibilním cenovým plánům služba zajišťuje, že budete platit pouze za funkce, které potřebujete, a poskytuje tak výjimečnou hodnotu vaší investice.

Pro koho je Koongo určeno?

Koongo je šité na míru online prodejcům všech velikostí, kteří usilují o zvýšení svých prodejů a oslovení nových zákazníků prostřednictvím marketplaces a online propagace produktů. Ať už jste malá, střední nebo velká firma, Koongo vás vybaví nástroji, které potřebujete, abyste v konkurenčním e-commerce prostředí prosperovali.

Závěr

Nyní, když jste se seznámili s výhodami, které Koongo nabízí a které mění pravidla hry, je čas jednat. Využijte sílu tohoto komplexního řešení a zjednodušte si cestu k online prodeji, rozšiřte svůj dosah a maximalizujte svůj prodejní potenciál. Nezapomeňte, že úspěch v digitálním světě čeká na ty, kteří jsou připraveni se přizpůsobit a vyvíjet. Začněte svou cestu s Koongo ještě dnes a uvolněte skutečný potenciál svého online podnikání.

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here