Advanced Ads – jednoduché a výkonné řešení jak spravovat reklamu na WordPress

Správa reklamy na vaší stránce může být obtížný úkol. Zejména pokud chcete reklamu z různých zdrojů mít umístěnou na různých pozicích na základě konkrétních podmínek. Modul Advanced Ads je v takovém případě velmi cennou pomůckou.

Způsobů jak spravovat reklamu na WordPress stránce je více. Můžete využít externí systémy jako například OpenX nebo interní systémy v podobě modulů, jako je například AdRotate, WordPress Simple Ads nebo Advanced Ads. My jsme otestovali posledně zmíněný.

Plugin Advanced Ads

Plugin Advanced Ads využívá freemium business model, při kterém je základní, pro mnohé dostačující, funkcionalita dostupná ve formě modulu volně stažitelného z WordPress .org. Modul lze rozšířit o další užitečné funkce, které jsou již zpoplatněny.

Seznamte se s novým modulem, napsaným někým, kdo má více než milion vidění stránky každý měsíc. Thomas Maier, freelancer, WP developer a Ads Optimalization specialist vytvořil modul s názvem Advance Ads.
Co tento modul nabízí?

  • Vytvářejte, spravujte a zobrazujte reklamu
  • Získejte zvláštní podporu Google AdSense
  • Spravujte reklamu stejně jako FB posty a stránky včetně množství linků a akcí, které budou snadno šířitelné
  • Vyberte si, zda chcete svou reklamu zobrazovat na mobilu, na ploše nebo na obou místech
  • Vyberte si z několika specifických podmínek zobrazování reklamy

Advance Ads je výkonný, jednoduchý a založený na WordPress standardech. Na jeho domovské stránce wpadvancedads najdete také podrobný manuál a několik důležitých informací o tom, jak funguje. Podívejme se jaké má vlastnosti.

Ad Management

pic1

Ad Types

pic2

Displaying Ads

Namísto manuálního vkládání, reklamu vložte jednoduše do předem definovaných pozic v tématu nebo obsahu vaší stránky.

pic3

Display Conditions

Display conditions, tedy podmínky pro zobrazení určují na základě různých podmínek, což je na aktuální stránce viditelné. Některé podmínky lze nastavit individuálně, jiné jsou součástí komplexních nastavení.

pic4

Visitor Conditions

Visitor conditions se zobrazí na základě podmínek, které stanoví návštěvník.

pic5

Ad Groups

pic6

Ad networks & Google AdSense

Advance Ads je kompatibilní se všemi sítěmi a reklamními bannery jako je GoogleAdSense, Chitika, Clikbank, Amazon.. Jednoduše můžete přidávat tagy do hlavičky nebo patičky stránky a to bez dodatečného kódování.

pic7

Responsive Websites

pic8

Stats and Tracking

pic9

Performance

pic10

Impressions

pic11
pic12
pic13
pic14

Plugin Advanced Ads byl vytvořen jako výkonné, silné a zároveň lehké řešení jak spravovat, testovat a optimalizovat reklamy na WordPress . Jakou s ním máte zkušenost vy?

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here