Kniha Tvorba vydělávajícího webu (Recenze + Sleva)

V této recenzi knihy Tvorba vydělávajícího webu krok za krokem se dozvíte všechny podstatné informace. Bonus: slevový kupón pro čtenáře.

Kniha Tvorba vydělávajícího webu krok za krokem [Predstavenie + Zľava]

Je kniha určena pro úplné začátečníky?

Ano, celá tato kniha je koncipována právě pro úplného začátečníka. Nemusíte o online marketingu, reklamě či programování vědět vůbec nic. Pro čtenáře knihy je připravena i speciální online sekce, která obsahuje i další desítky návodů a příkladů, které vám konkrétně ukáží, jak na to.

Kdo stojí za knihou?

Knihu napsala Hana Čajková, která jí tvorbu konzultovala s desítkami odborníků.

Za knihou stojí affiliate síť Dognet, která na Slovensku, v Čechách a v dalších evropských zemích provozuje již více než 7 let stovky affiliate kampaní.

Po úspěšných knihách, jako Online marketing a tvorba vydělávajícího webu krok za krokem či 123 tipů pro online a affiliate marketing, připravila síť novou publikaci. Ta je zaměřena ryze na affiliate publisherů začátečníky.

Je to už 6. kniha z jejich dílny a vychází deset tisícovým nákladu v české i slovenské verzi.

„Pro Dognet je dlouhodobým cílem a posláním edukovat trh a ukazovat možnosti affiliate marketingu i běžným lidem,“ říká Štefan Polgári , Co-Founder a Managing Director sítě. Takto síť pravidelně získává i nových publisherů pro své kampaně.

Aktuálně spravuje affiliate kampaně více než 700 eshopem z celé Evropy a v roce 2020 jim přinesla obrat více než 55 milionů eur. Během svého působení vyplatila síť partnerem (publisher) skoro 8 000 000 €.

Stávající knihy z dílny Dognet
Stávající knihy z dílny Dognet

Naučte se, jak vytvořit vydělávající web krok za krokem

Nemusíte o online marketingu, reklamě či programování vědět vůbec nic. Kniha vás provede základy tak, abyste věděli začít ihned.

Jejím cílem je vysvětlit, jak si vytvořit online projekt, který se stane zdrojem příjmu, i úplnému laikovi.

Co v knize najdete?

Vydělávat na internetu se dá poctivě, bez lží a zavádění. V knize Tvorba vydělávajícího webu krok za krokem se dozvíte, jak vybudovat úspěšný vydělávající online projekt.

V knize najdete návod, jak začít doslova krok po kroku.Obsah jsme konzultovali s desítkami odborníků, ale také s více než 30 laiky bez jakýchkoli zkušeností s tvorbou webu nebo online marketingem. Vše proto, aby byla kniha srozumitelná opravdu pro každého,„Konstatuje Hana Čajková, autorka knihy, která se už na jedné publikaci sítě Dognet podílela.

Kniha má skoro 200 stran a obsahuje konkrétní návody, ukázky a doporučení pro lidi, kteří si chtějí vytvořit web a vydělat na něm.Nezapomínejme ani na online platformu, kde se může zdarma přihlásit každý majitel knihy. Právě tam získá ty nejnovější informace pro své nové podnikání,„dodává Čajková, která bude projekt a platformu spravovat i nadále.

Ukázka z knihy Tvorba vydělávajícího webu krok za krokem
Ukázka z knihy Tvorba vydělávajícího webu krok za krokem

Obsah knihy Tvorba vydělávajícího webu krok za krokem

Co se v 21 kapitolách dozvíte?:

  1. Jak začít s tvorbou vydělávajícího webu
  2. Co je důležité, na co si dát pozor
  3. Jak tvořit obsah a jak získat návštěvnost
  4. Jakým způsobem vydělávat
  5. Jak se postavit k legální straně věci
  6. Jak postupovat a získat z projektu maximum

Kompletní obsah knihy i ukázku ke stažení zdarma naleznete na tomto linku.

Formáty a jazyky knihy

Kniha je dostupná v tištěné formě i v digitální formě – ve formátu PDF. Knihy jsou dostupné ve dvou jazycích – v české i slovenské verzi.

Bonus pro majitele: přístup do Dognet.Academy

Každá kniha obsahuje jedinečný kód, který vás pustí do speciální online sekce dognet.academy. Najdete tam Case Studies – ukázkové vydělávající projekty, aktuální návody, slevové kupóny a akce na různé nástroje jakož i další užitečné věci.

Recenze a moje dojmy po přečtení této knihy

V první řadě jsem vděčný, že jsem měl možnost podílet se na knize formou konzultací s autorkou Hankou pro kapitolu týkající se WordPress . Takto jsem byl už předem v očekávání, jaká vlastně tato kniha po vydání bude.

Konečně se mi po pár měsících dostala do rukou a měl jsem možnost si ji přečíst. Byl jsem zvědavý zejména zda je tato kniha opravdu vhodná i pro úplné začátečníky, kteří si chtějí vytvořit vlastní web a vydělávat přes ni. Kniha mě v tomto nezklamala a proto ji mohu s čistým svědomím doporučit všem začátečníkům .

Je to komplexní a praktická příručka, která vás postupně provede celým procesem výběru témata, domény, loga, tvorby webstránky, prvních článků, SEO optimalizací, affiliate marketingem, analytikou, linkbuildingem, sociálních sítí, email marketingem, reklamou, GDPR, zákony a jinými potřebnými záležitostmi.

Jednoduše najdete zde komplet vše potřebné pěkně pohromadě.

Překvapilo mě, že v knize si přijdou na své i pokročilý čtenáři. Sám jsem si tu našel pár užitečných tipů a nových znalostí za které jsem vděčný.

Líbí se mi, že každá kniha obsahuje kód pro přístup do online sekce dognet.academy, kde najdete jak case study postup budování úspěšného webu na reálném příkladu .

Nezbývá mi jiné, jen vám tuto knihu doporučit jako ‚povinné‘ čtení pro všechny, kteří si chtějí vybudovat vlastní úspěšný vydělávající web .

Slevový kupón na knihu

Přikládám slibovaný kupón na slevu, který jsem vybavil pro vás – ctěné čtenáře:

[wpcd_coupon id=17906]

Kde koupit tuto knihu?

Kniha Tvorba vydělávajícího webu krok za krokem je oficiálně k dispozici od 5.7.2021 na
eshopu dognet.store nebo v každém dobrém knihkupectví jako na Slovensku, tak v
Čechách – najdete ji iv eshopech Martinus a PantaRhei .

Podívat se na knihu v dognet.store

Podívat se na knihu v eshopu Martinus

Podívat se na knihu v PantaRhei

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here