Home Tags Přidání médií

Tag: Přidání médií

Jak nahrát obrázek ve WordPress

Návod jak nahrát obrázek do WordPress stránky. Také si ukážeme jak přidat, upravit a vymazat jakýkoli multimediální soubor v knihovně médií WordPress .

Co jsou média

Média jsou všechny typy obsahu, které jste nahráli na WordPress stránku. Patří sem obrázky, videa, zvukové soubory, dokumenty a PDF soubory.

Co je knihovna médií ve WordPress

Vysvětlíme si, co je to knihovna médií ve WordPress (nazývaná také multimédia). Ukážeme si, jak ji používat. Ať už v řádkovém nebo mřížkovém zobrazení.

Jak vložit odkaz ve WordPress

Návod jak jednoduše vložit odkaz ve WordPress editoru. HTML linky propojují jednotlivé stránky webu, ale můžete je použít například i pro zobrazení PDF.

Jak vytvořit galerii obrázků ve WordPress

Návod pro uživatele, jak vytvořit galerii obrázků ve WordPress a vložit ji do článku. Ukážeme si také, jak lze galerie upravit nebo vymazat.

Jak upravit obrázek ve WordPress

Návod jak upravit obrázek ve WordPress - ukážeme si, jak přes administraci změnit jeho titulek, alt text, zarovnání, velikost, odkaz, jak oříznout obrázek.

Jak přidat obrázek ve WordPress

Návod jak přidat obrázek ve WordPress - jak jej nahrát z počítače a nastavit nadpis a titulek. Ukážeme si také, jak nastavit ilustrační obrázek pro článek.

Jak používat vizuální editor ve WordPress

Návod jak používat vizuální editor ve WordPressu – co je to vlastně vizuální editor, psaní textu, vytvoření nadpisů, podnadpisů a přidání obrázků.
DIVI -> 10% SLEVA 🔖