Home Tags Multimédia

Tag: Multimédia

Jak nahrát obrázek ve WordPress

Návod jak nahrát obrázek do WordPress stránky. Také si ukážeme jak přidat, upravit a vymazat jakýkoli multimediální soubor v knihovně médií WordPress .

Co jsou to nastavení

Nastavení jsou soubor nástrojů v administraci WordPress stránky. Pomocí funkce Nastavení nastavujete většinu předvoleb stránky.

Co jsou média

Média jsou všechny typy obsahu, které jste nahráli na WordPress stránku. Patří sem obrázky, videa, zvukové soubory, dokumenty a PDF soubory.

Co je knihovna médií ve WordPress

Vysvětlíme si, co je to knihovna médií ve WordPress (nazývaná také multimédia). Ukážeme si, jak ji používat. Ať už v řádkovém nebo mřížkovém zobrazení.

Jak vložit odkaz ve WordPress

Návod jak jednoduše vložit odkaz ve WordPress editoru. HTML linky propojují jednotlivé stránky webu, ale můžete je použít například i pro zobrazení PDF.

Jak vložit video ve WordPress

Do WordPress lze vložit i video nebo audio. V tomto návodu si ukážeme způsob, jak jednoduše vložit video ze služeb jako je youtube, vimeo a pod.

Jak vytvořit galerii obrázků ve WordPress

Návod pro uživatele, jak vytvořit galerii obrázků ve WordPress a vložit ji do článku. Ukážeme si také, jak lze galerie upravit nebo vymazat.

Jak upravit obrázek ve WordPress

Návod jak upravit obrázek ve WordPress - ukážeme si, jak přes administraci změnit jeho titulek, alt text, zarovnání, velikost, odkaz, jak oříznout obrázek.

Jak přidat obrázek ve WordPress

Návod jak přidat obrázek ve WordPress - jak jej nahrát z počítače a nastavit nadpis a titulek. Ukážeme si také, jak nastavit ilustrační obrázek pro článek.

Úprava obrázků ve WordPress – jak oříznout, otočit, zmenšit

Úprava obrázků - návod jak oříznout, otočit nebo zmenšit obrázek ve WordPress. Pomocí nástrojů multimédií lze provést tyto základní úpravy obrázků.

WordPress nastavení – vše co potřebujete vědět (Návod)

Návod jak správně nakonfigurovat WordPress nastavení pro jednotlivé části jako jsou komentáře, slogan, trvalé odkazy, indexování, kategorie, obrázky a GDPR.
DIVI -> 10% SLEVA 🔖