Home Tags Editor

Tag: Editor

Co je to visual editor

Visual editor (vizuální editor) poskytuje při vytváření webové stránky ukázku toho, jak bude stránka nebo článek vypadat po publikování na webu.

Co je to WYSIWYG

WYSIWYG je zkratka, jejíž překlad znamená Co vidíte, to získáte. Označuje nástroje umožňující vidět během práce na stránce konečný vzhled.

Co je textový editor

Textový editor je jeden z editorů příspěvků používaných ve WordPress . Upravujete v něm obsah stránek a článků pomocí textu s html kódy.

Jak přidat kategorie do článků ve WordPress

Vysvětlíme si, co jsou to kategorie a podkategorie ve WordPress . Ukážeme si, jak přidat kategorie do článku. Jak vytvářet a seřadit kategorie, měnit a mazat.

Jak přidat obrázek ve WordPress

Návod jak přidat obrázek ve WordPress - jak jej nahrát z počítače a nastavit nadpis a titulek. Ukážeme si také, jak nastavit ilustrační obrázek pro článek.

Jak přidat stránku ve WordPress

V tomto návodu vám krok za krokem ukážu, jak můžete jednoduše přidat stránku na svůj WordPress web. Pro novou stránku můžete nastavit nadpis, obsah a jiné.

Jak odpovědět na komentáře ve WordPress

Návod jak odpovědět na komentáře ve WordPressu. Pravidelně odpovídat návštěvníkům vašeho webu je důležité. Dovolte návštěvníkům reagovat na vaše články.

WordPress uživatelé: přidání, role, oprávnění, smazání

WordPress uživatelé: návod jak přidat uživatele, jak mu vybrat a nastavit správnou roli, jak mu omezit oprávnění a jak smazat vybraného uživatele.
🎁 BLACK FRIDAY SLEVY 🎁