Monarch – sdílení obsahu a sociální sítě

0

monarch-design-hero

Sociální média jsou top v rámci marketingové komunikace. Modul Monarch Social Sharing je už vyšší level. Umožňuje sdílení webových stránek na více než 20 sociálních sítích. Navíc ikonky pro sdílení si můžeš umístit na 5 různých místech. Nejběžnější jsou například postranní panel, umístění nad nebo pod textem, přímo na obsah obrázků či videí.

Floating sidebar

Boční panel – Floating sidebar je jeden ze způsobů jak přidat ikonky sociálních sítí na jakoukoli podstránku. Nejlepším způsobem umístění ikonek u blogu je nad nebo pod obsahem, případně na obou místech zároveň.

Obrázky a videa patří k nejvíce sdíleným příspěvkům. S modulem Monarch můžeš sdílení umístit přímo na obrázek či video.

Další výhodou modulu je automatické sdílení Pop-Up a Fly-In. Fungují na přímé interakci mezi webem a čtenářem. Umožňují efektivněji zaujmout návštěvníka, pokud se mu stránka líbí. V případě, že čtenář web opouští, snaží se upoutat jeho pozornost.

monarch-dashboard

Monarch nabízí různé tvary, polohy a efekty ikonek, takže si můžeš být jistý, že design webu bude i nadále moderní. Pokud si zvolíš sdílení na více sociálních sítích, můžeš si nastavit jejich barevné odlišení podle sebe.

Tvůrci mysleli také na to, že dnes se využívají k prohlížení webu i jiná zařízení než jen počítač. Ikonky sdílení jsou responzivní a skvěle vypadají dokonce na těch nejmenších mobilech.

monarch-responsive

Monarch Social Sharing je opravdu velmi stylový a multifunkční modul, který doporučujeme vyzkoušet.

Článek obsahuje affiliate link. Pokud si na základě našeho článku koupíš modul Monarch, získáme affiliate provizi, čímž podpoříš českou WordPress komunitu.

WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here