Monarch – sdílení obsahu a sociální sítě

0

monarch-design-hero

Sociální média jsou top v rámci marketingové komunikace. Modul Monarch Social Sharing je už vyšší level. Umožňuje sdílení webových stránek na více než 20 sociálních sítích. Navíc ikonky pro sdílení si můžeš umístit na 5 různých místech. Nejběžnější jsou například postranní panel, umístění nad nebo pod textem, přímo na obsah obrázků či videí.

Floating sidebar

Boční panel – Floating sidebar je jeden ze způsobů jak přidat ikonky sociálních sítí na jakoukoli podstránku. Nejlepším způsobem umístění ikonek u blogu je nad nebo pod obsahem, případně na obou místech zároveň.

Obrázky a videa patří k nejvíce sdíleným příspěvkům. S modulem Monarch můžeš sdílení umístit přímo na obrázek či video.

Další výhodou modulu je automatické sdílení Pop-Up a Fly-In. Fungují na přímé interakci mezi webem a čtenářem. Umožňují efektivněji zaujmout návštěvníka, pokud se mu stránka líbí. V případě, že čtenář web opouští, snaží se upoutat jeho pozornost.

monarch-dashboard

Monarch nabízí různé tvary, polohy a efekty ikonek, takže si můžeš být jistý, že design webu bude i nadále moderní. Pokud si zvolíš sdílení na více sociálních sítích, můžeš si nastavit jejich barevné odlišení podle sebe.

Tvůrci mysleli také na to, že dnes se využívají k prohlížení webu i jiná zařízení než jen počítač. Ikonky sdílení jsou responzivní a skvěle vypadají dokonce na těch nejmenších mobilech.

monarch-responsive

Monarch Social Sharing je opravdu velmi stylový a multifunkční modul, který doporučujeme vyzkoušet.

Článek obsahuje affiliate link. Pokud si na základě našeho článku koupíš modul Monarch, získáme affiliate provizi, čímž podpoříš českou WordPress komunitu.

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here