Bloom – email marketing pro WordPress

0

bloom-design-header

Bloom Email Opt-In je modul, který využiješ při email marketingu. Pomůže návštěvníky webu změnit na věrné zákazníky. Přesně cílený obsah dokáže vybrat nebo vyloučit jednotlivé příspěvky pro toho, koho chceš právě ty oslovit.

Zaujme jeho elegantní design, který zahrnuje několik verzí přizpůsobivých šablon. Stačí si vybrat z několika typů formulářů, které použiješ kdekoli na své stránce. Modul nabízí až 6 voleb, kde si jej můžeš umístit.

bloom-dashboard

Bloom, také jako Monarch , obsahuje Pop-Up a Fly-In což zajišťuje specifickou interakci se zákazníkem. Prostřednictvím speciálního formuláře se připomeneš návštěvníkům když dočtou stránku, když komentují, když odcházejí nebo když na stránce dlouho nebyli. Formuláře vypadají moderně a lze je přizpůsobit podle vkusu každého. V nastaveních si jen zvolíš kdy a kde se přihlašovací formulář zjeví na webstránce. Pokud neumíš jakou formu odběru vybrat, můžeš si udělat různé varianty, které otestuješ a porovnáš.

bloom-abModul nabízí integraci s 12 email marketingovými systémy. Velkou výhodou je i to, že si můžeš zvolit neomezený počet emailů účtů a Bloom je bude agregovat i organizovat na jednom listu. Dosáhneš tak rychlého přehledu všech zpráv. Bloom je responzivní, takže ho můžeš používat i na mobilu.

bloom-providers

V dnešní době se už žádný web neobejde bez pořádného nástroje pro sbírání emailových adres a Bloom nabízí opravdu elegantní cestu jak na to.

Článek obsahuje affiliate link. Pokud si na základě našeho článku koupíš modul Bloom, získáme affiliate provizi, čímž podpoříš českou WordPress komunitu.

Was this article helpful for you? Support me by sharing, please. 👍
WordPress Návod v PDF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here